Річний звіт директора

2019/2020 Аналіз роботи

ПРОТОКОЛ
зборів працівників Гружчанського НВО «ЗОШ І-ІІІ ступенів – дитячий садок», батьків та членів громади села Грузьке

від 06.06.2018 року                                 Присутні 15 педагогів, 5 техпрацівників,

49 членів громади та батьків

Голова зборів – голова шкільної ради,

Гружчанський сільський голова Каран Л.Б.

Секретар зборів – Романова М.О.

ПОВІСТКА ДЕННА

1.     Звіт директора Корбут Л.С. про роботу Гружчанського НВО в 2017/2018 навчальному році.

СЛУХАЛИ:   Директора НВО, яка зупинилася на створенні відповідних умов праці і навчання, роботі зі спонсорами, батьками, сільським головою, формуванні колективу, індивідуальній виховній роботі з учнями, працівниками школи, батьками. Ознайомила з моніторингом успішності учнів, результатами ДПА 4, 9 класів, річного оцінювання учнів 11 класу та підготовки до ЗНО з української мови, історії України, біології, англійської мови. Зупинилась на режимі роботи школи, забезпеченні теплового режиму котельнею, складностях забезпечення водою з сільського водогону. Водогін потребує негайної профілактичної обробки води та труб, що показали дослідження санепідемстанції. Про це подано листа до сільської ради. Наповнюваності класів на новий навчальний рік свідчить на сьогодні про те, що можливі труднощі з формуванням 6 та 10 класів. Особливу увагу приділила аналізу кваліфікаційного рівня педагогів, роботі з обдарованими учнями та дітьми, переселенцями з зони АТО. Звернула увагу на роботу із дітьми позбавленими батьківського піклування (Сумбаєв Б., Ничипоренко Н., Пашкурний Н.), формування здорового способу життя, необхідність організації батьками  медогляду дітей протягом літа. Проблемою залишається організація підвозу дітей з села Весела Слобода вранці. Дала аналіз участі батьків в житті школи, відвідування батьківських зборів. Людмила Семенівна зупинилася на аналізі фінансуванні з бюджету, з позабюджетних джерел, спец рахунку школи. Дала конкретну інформацію про роботу, яка проводиться з метою підготовки школи до нового навчального року та відкриття дитячого садка: протягом року придбано мийки потрійні (сума 6300грн.), посуд для дитячого садка ( 8000 грн.), меблі для дитячого садка та спортінвентар на суму 49000грн., м’який інвентар для дитячого садка (19000грн.), карнизи для дитячого садка (930грн.), пральна машина (12800грн.), банкетки напівм’які трьохмісні за кошти зі спец рахунку в коридори школи (9000грн.),  меблі в кабінет зарубіжної літератури та історії (столи, стільці, стінка, стіл вчителя). Проведено заміну всіх світильників школи. Спонсори забезпечили матеріалами для огорожі дитячого садка, горючими  матеріалами для обкошування території. Депутатом Р.Сольваром подаровано та встановлено дитячий ігровий майданчик. Відмітила допомогу школі ТОВ «АГРОХОЛДІНГУ», керівник Карасик Ю.М. та ПП «АГРО - ЛЕНД-1», керівник Ерік’ян Д.М., голови села Карана Л.Б., ПП Старовойта М.І., депутата районної ради Ларчикова Д.М., ФОП Цепельова Н.Є.

Батьками школи проводиться поточний ремонт класних кімнат, надається допомога в ремонті школи.

Територія школи обкошується, доглядається. Педагогічний колектив бере участь в ремонті, обладнанні кабінетів, благоустрої території школи та села.

Але на сьогодні проблемою залишається обладнання класної кімнати за сучасними вимогами для 1 класу, відсутні кошти. Не вирішене питання з підключенням школи  до швидкісного інтернету.

В ОБГОВОРЕННІ БРАЛИ УЧАСТЬ:

1.     Каран Л.Б. – сільський голова, голова сільської ради.

Він звернув увагу присутніх на відповідальність директора за доручену справу, повагу учителів та учнів, односельців. Зазначив, що окремі батьки не досить активно беруть участь в житті школи, потрібно через індивідуальну роботу заохочувати їх до роботи в гуртках, в організації екскурсій, проведенні ремонту. Школа до нового навчального року буде готова.

Сільський голова оцінив роботу директора школи «задовільно».

2.     Ларчикова Т.– голова батьківського комітету, зупинилась на організаторських та ділових якостях директора та адміністрації школи. Батьки спокійні за своїх дітей. Поставила оцінку «задовільно».

3.     Сапура Т.П. – член батьківського комітету, мати учня 1 класу. Звернула увагу на індивідуальну роботу директора з учнями і батьками, якісну навчальну та виховну роботу в школі. Оцінила роботу на «задовільно».

4.     Тарасюк Л.В., мати учня 7 класу, яка дала позитивну оцінку діяльності педагогічного колективу, адміністрації школи, шкільної ради, ради з профілактики правопорушень, учнівського самоврядування.

5.     Конопацька Н.І. – заступник директора з виховної роботи, доповіла, що педагогічний колектив школи працює злагоджено в правильному напрямку, особливу увагу приділяє національно-патріотичному вихованню та вихованню здорового способу життя. Концепція «Нова українська школа» вимагає в першу чергу змін в психології, відношенні до освітнього процесу директора та членів педагогічного колективу. Тому особлива увага приділялась вивченню нормативних та методичних матеріалів, роботі в районних та он-лайн семінарах, майстер – класах, самоосвіті. Прикладом завжди була адміністрація школи.

6.     Безкоровайна А.А. – завгосп школи, яка зупинилась на роботі з підготовки НВО: ведеться поточний ремонт приміщень, замінено замки, бачки в туалеті, наведено порядок території, котельня працює на альтернативному паливі. Проведено ремонт системи каналізації, опалення і водопостачання. Замінюються застарілі меблі. Необхідно знайти кошти на придбання дверей. Дала позитивну оцінку роботи директора.

ВИРІШИЛИ: заслухавши звіт директора НВО про роботу, виступаючих на зборах, вирішили визнати роботу директора школи Корбут Л.С. задовільною.

Голова зборів                                       Л.Б.Каран

Секретар                                               М.О.Романова