Правила прийому до 1 класу
на 2020/2021 навчальний рік
  • Які нормативні документи регулюють вступ до 1 класу?

Порядок зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти, затвердженим наказом Міністерства освіти i науки України від 16 квітня 2018 року № 367, зареєстрований в Міністерстві юстиції України 05 травня 2018 р. за № 564/32016.  https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/z0564-18.

• Прийом документів до 1-го класу розпочнеться з 01.06.2020 р.

Для подачі документів необхідно зареєструватися на певний день і час за телефоном 097 223 0074

Під час подачі документів мати з собою паспорт або інший документ, що підтверджує проживання на закріпленій за школою території обслуговування.

Документи подаються одним із батьків особисто відповідно до Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для  здобуття повної загальної середньої освіти, затвердженим наказом МОНУ від 16.04.2018 № 367, з обов’язковим дотриманням санітарно-гігієнічних протиепідемічних правил та графіків відвідування батьками закладів, погоджених їх керівниками.

Відповідно до Розпорядження Макарівської районної державної адміністрації від 20.05.2020 р. № 116 "Про організацію роботи щодо обліку дітей дошкільного, шкільного віку та учнів у Макарівському районі" територією обслуговування Гружчанського НВО "ЗОШ І-ІІІ ступенів" є село Грузьке та Село Весела Слобода".

• Необхідні документи:

• Заява

• Свідоцтво про народження (оригінал і копія)

• Медичні довідки форми первинної облікової документації № 086-1/о.

• Яким документом підтверджується належність дитини до категорії осіб з особливими освітніми потребами?

Підтвердженням інформації про належність дитини до категорії осіб з особливими освітніми потребами є висновок інклюзивно-ресурсного центру про комплексну оцінку дитини з особливими освітніми потребами чи висновок психолого-медико-педагогічної консультації (за наявності). {Абзац пункту 8 в редакції Постанови КМ № 806 від 19.09.2018}.  Під час подання заяви надається оригінал відповідного документа.