Свято Миколая

19.12.2016 12:07

День Святого Миколая – це прекрасне українське свято, що сповнене чарівним духом, дитячим щастям та вчить нас усіх безкорисливо обдаровувати тих, хто цього потребує.

До цього дня учні  Гружчанської ЗОШ І-ІІІ ступенів  підготували виставу «Чарівне свято Миколая».

18 грудня учні разом з педагогом-організатором Моголівець О. І. та  фахівцем з соціальної роботи Беленок О. В. відвідали Макарівський районний Центр соціальної підтримки дітей та сімей «Промінь надії», показали виставу та  привітали зі святом дітей і працівників Центру. На пам'ять  про зустріч подарували солодощі та обереги-янголи, які зробили гуртківці школи під керівництвом Грущанської Г. П.

Ця зустріч залишила у серцях кожного тепло і надію.