Школа комп’ютерної грамотності вчителів-предметників «Використання хмарних технологій як засіб стимулювання самоосвіти, самовдосконалення вчителів»

11.11.2020 09:18

Описание: C:\Documents and Settings\User\Рабочий стол\Screenshot_5.png

10 листопада 2020 року  відбулося заняття школи комп’ютерної грамотності вчителів-предметників «Використання хмарних технологій як засіб стимулювання самоосвіти, самовдосконалення вчителів»

(керівник Ступак Ірина Станіславівна, вчитель інформатики Гружчанського НВО).

Перше заняття було організоване й проведене у форматі онлайн-конференції на платформі  Zoom.

Метою заняття було підвищення інформаційної компетентності та ефективності впровадження хмарних технологій в систему роботи вчителів та ознайомлення їх із системою роботи сервісу Google та його складовими.

Описание: C:\Documents and Settings\User\Рабочий стол\Screenshot_1.pngІрина Станіславівна, у ході теоретичної частини, ознайомила слухачів із сервісами Goоgle, можливостями їх використання у професійній діяльності та під час дистанційного навчання.

Під час практичної частини слухачі підключилися до віртуальної школи  комп’ютерної грамотності у додатку  Google Classroom