Про підсумки атестації педпрацівників у 2019/2020 навчальному році

27.03.2020 15:56

ВІДДІЛ ОСВІТИ, ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ ТА СПОРТУ

МАКАРІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

ГРУЖЧАНСЬКЕ НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНЕ ОБ’ЄДНАННЯ «ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ – ДИТЯЧИЙ САДОК»

вул. Шевченка,16 с. Грузьке Макарівського району Київської області, 08052,

тел. (045) 782-37-40, Е-mail: gruzka@ukr.net

Код ЄДРПОУ 25668331

Н А К А З

_____________ 2020 р.                           с. Грузьке                                                    № ________

Про підсумки атестації педпрацівників

у 2019/2020 навчальному році

Відповідно до Законів України «Про освіту», «Про загальну середню освіту», на виконання Типового положення про атестацію педагогічних працівників, на підставі рішення атестаційної комісії школа від 24.03.2020 року, протокол №25 та з метою стимулювання неперервного підвищення рівня професійної компетентності, зростання професійної майстерності педпрацівників проведено атестацію.

Під час її проведення було:

• здійснення корегування плану атестації на рік;
  • створено атестаційну комісію школи;
  • видано наказ;
  • ознайомлено педколектив зі списком працівників, що атестуються;
  • перевірено терміни проходження курсів підвищення кваліфікації;
  • закріплено вчителів, що атестуються, за членами атестаційної комісії;
  • проведені моніторинги результатів освітньої діяльності учнів, позакласної роботи з предметів, методичної та інноваційної діяльності;
  • складено графіки та проведені показові уроки та позакласні заходи;
  • учителями проведені творчі звіти;
  • проведено анкетування колег, учнів та батьків із метою оцінки рівня кваліфікації професійної діяльності та загальної культури вчителів.

НАКАЗУЮ:

1. На підставі рішення атестаційної комісії  Гружчанського НВО «ЗОШ І-ІІІ ступенів – дитячий садок» директор та вчитель основ здоров’я і етики Корбут Людмила Семенівна відповідає займаній посаді, порушити клопотання перед атестаційною комісією відділу освіти, фізичної культури та спорту Макарівської районної державної адміністрації про відповідність Корбут Л. С. раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та педзвання «Старший вчитель».
  2. На підставі рішення атестаційної комісії  Гружчанського НВО «ЗОШ І-ІІІ ступенів – дитячий садок» заступник директора з навчально-виховної роботи та вчитель української мови та літератури Романова Майя Олександрівна відповідає займаній посаді, порушити клопотання перед атестаційною комісією відділу освіти, фізичної культури та спорту Макарівської районної державної адміністрації про відповідність Романової М. О. раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та педзвання «Старший вчитель».
  3. На підставі рішення атестаційної комісії  Гружчанського НВО «ЗОШ І-ІІІ ступенів – дитячий садок» заступник директора з виховної роботи та вчитель історії та правознавства Конопацька Ніна Іванівна відповідає займаній посаді, порушити клопотання перед атестаційною комісією відділу освіти, фізичної культури та спорту Макарівської районної державної адміністрації про відповідність Конопацької Н. І. раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та педзвання «Старший вчитель».
  4. На підставі рішення атестаційної комісії  Гружчанського НВО «ЗОШ І-ІІІ ступенів – дитячий садок» вчитель математики, інформатики та фізики Ступак Ірина станфіславівна відповідає займаній посаді, порушити клопотання перед атестаційною комісією відділу освіти, фізичної культури та спорту Макарівської районної державної адміністрації про відповідність Ступак І. С. раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та педзвання «Старший вчитель».
  5. Бухгалтерії здійснювати розрахунок зарплати вказаних учителів відповідно до встановлених кваліфікаційних категорій.
  6. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

Директор                                                                            Л. Корбут