Кабінет інформатики

26.10.2019 15:13

Заняття школи компютерної грамотності керівників шкіл.

25 жовтня 2019 року на базі Гружчанського НВО відбулося перше заняття Школи комп’ютерної грамотності для керівників шкіл з теми «Впровадження Інтернет, веб- та медіа- освітніх технологій в освітню діяльність».

Були присутні директори: Кардаш Світлана Мечиславівна (В.Карашинська ЗОШ І-ІІІ ступенів), Корбут Людмила Семенівна (Гружчанське НВО «ЗОШ І-ІІІ ступенів – дитячий садок»), Кушенко Галина Володимирівна (Вільнянське НВО), Мудрик Тетяна Сергіївна (ОЗНЗ Бишівська ЗОШ І-ІІІ ступенів), Шевчук Оксана Василівна (Лишнянська ЗОШ І-ІІІ ступенів).

Під керівництвом Ступак І.С. учасники опрацювали питання «Створення власного блогу на платформі Blogger»  та практично закріпили матеріал працюючи за комп’ютерами.