20.01.2017 19:50

День Соборності України – свято, що відзначається щороку в День проголошення Акту Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської  Народної  Республіки, що відбулося 22 січня 1919 року  на Софійській площі в Києві.

19 січня учні 1-4 класів під керівництвом класних керівників Шолудько Л.В., Савченко Л.В.,Ковень І.І. та Макарової І.В. підготували свято «Моя прекрасна країна». Діти переглянули мультимедійну презентацію, читали вірші та виконували пісні про Україну.

20 січня відбулася врочиста лінійка «Хай в серці кожної дитини живе любов до України». Тримаючись за руки, школярі створили ланцюжок єдності.

В класах пройшли виховні години, присвячені Дню Соборності.

Працювала книжкова виставка «Україна-Держава Соборна, одна на всіх як оберіг».