Андріївські вечорниці

12.12.2016 16:59

Гей, на наших вечорницях
Хто сумний – розвеселися!
Співи, танці, небилиці –
Гарні будуть вечорниці

З метою поглиблення знань учнів про зимові календарні свята, ознайомлення дітей зі звичаями святкування вечорниць, сприяння відродженню національної свідомості, виховання у дітей поваги до народних традицій 12 грудня у школі провели Андріївські вечорниці.

Аліна Круць виступила в ролі господині до якої в гості завітали хлопці та дівчата. І почалися веселощі.

Захід  потішив чудовою організацією: українськими народними піснями, танцями, віршами, сценками та цікавими ворожіннями.

Особливу атмосферу створило святкове оформлення  української світлиці та  учні одягнені в традиційні вишивані строї.

Народні традиції близькі нашим учням, вони завжди із задоволенням беруть у них участь.